Lider w Technologii Orgonu i Radionice!

Urządzenia Radioniczne Wspomagane Orgonem Przeznaczone Do:
   Samodoskonalenia,
        Fitness, Sportu, Kulturystyki
             Tworzenia Przyszłości,
                  Kontroli Umysłu, i
                       Tworzenia Pozytywnych Rozwiązań!

HOME
orgone technology
Nowy Program Power Radionics:
Do Pracy z Chi Generatorem!!!

Generatory

Akcesoria

Karl Hans Welz, Twórca Generatora Orgonu

Wynalazca Orgonitu i twórca Generatora Orgonu: Karl Hans Welz pochodzi z miasteczka Telfs leżącego w Tyrolu, nieopodal Inzbruku, w Austrii. W bardzo młodym wieku całkowicie pochłonęła go fascynacja naukami ścisłymi ze szczególnym naciskiem na Astronomię. W konsekwencji przeczytał praktycznie każdą dostępną w kraju książkę dotyczącą astronomii, astrofizyki, matematyki i fizyki. W wieku szesnastu lat zainteresował się zjawiskiem hipnozy. Zaczął studiować to zagadnienie doprowadzając do perfekcji praktykę Treningu Autogenicznego (autohipnozy), a następnie w wieku osiemnastu lat zaczął praktykować Hatha Yogę.
Praktyka ta w dość krótkim odstępie czasu w znaczący sposób wzmocniła jego wątłe ciało
i poprawiła ogólną kondycję. Fakt ten skierował jego zainteresowania w stronę obszarów nie opisywanych przez wiedzę akademicką. Zaczął poznawać i studiować astrologię, praktyczną magię, magię run,
a także różnego rodzaju praktyki opierające się na wykorzystaniu energii życia, takich jak projekcja astralna czy jasnowidzenie. Wszystko to miało miejsce w przeciągu jednego roku. Zaczął dogłębnie studiować prace Mesmera, Korschelta, von Reichenbacha, Tesli, Lahkowskiego, i innych. W wieku dziewiętnastu lat, Karl rozpoczął studia na wydziałach matematyki i fizyki. Kilkakrotnie przerywał tok studiów podróżami, których celem było zdobywanie wiedzy na temat praktyk magicznych i wykorzystywania energii życia w różnych kulturach i tradycjach.

Wzbogacał wiedzę z tego zakresu miedzy innymi w Południowej Afryce, Szwajcarii, Berlinie, a od 1974 roku w Stanach Zjednoczonych Ameryki, gdzie połączył swoja wiedzę z ogólna semantyką, radioniką, psychologią Reichiańską oraz fizyką orgonu. Niedługo po przybyciu do Stanów Zjednoczonych zbudował swój pierwszy akumulator orgonu i przeprowadził pierwsze doświadczenia z tymi niezwykłymi urządzeniami. Oczywistym stało się, że to, co Reich określał terminem Orgon jest tą samą formą energii, którą zgłębiał przez ponad dziesięć lat do momentu poznania jego teorii. Tak naprawdę, urządzenie, które on zbudował lata wcześniej, opierając się na planach Korschelta było właśnie akumulatorem orgonu. Korschelt nazwał swoje urządzenie "Maszyną Generującą Gwiezdną Radiację Eteryczną" a jej plany datowane są na rok 1897. Cylindry Mesmer'a, wykorzystujące jako wypełnienie fragmenty żelaza, także budowane przez Welz'a, jeszcze przed poznaniem teorii Reicha, były pierwszą próbą tworzenia takich urządzeń. Nota bene, wiadomym jest, że urządzenia te były budowane przez naukowców świadomie gromadzących energię życia w umyśle. Na tej podstawie można śmiało stwierdzić że Franz Anton Mesmer wynalazł energii życiowej na półtora wieku przed Reich'em.

Niedługo potem uświadomił sobie że orgon może być przesyłany na dowolną odległość,
i że przesył ten wykorzystuje strukturalne łącza. Jest to fakt, który był oczywistym dla ludzi wszystkich czasów i kultur, którzy używali energii życia w swoich działaniach, takich jak szamani, magicy czy uzdrawiacze. Dla tego typu przesyłu musiał on stworzyć matematyczny model który opisywałby ten fenomen. Model ten opisuje także inne fenomeny z tzw obszaru paranormalnego: ESP, magię, radionikę, a nawet astrologię.

W 1992 roku Karl Welz opracował generator orgonu. To niezwykłe urządzenie jest milowym krokiem, pozostawiającym daleko w tyle wszelkiego rodzaju wątpliwej skuteczności urządzenia akumulujące orgon. Co szczególnie ważne, wkrótce uświadomił sobie że pulsująca energia orgonu (która może być wytwarzana przez generator, lub wirującą planetę) przekształca tzw. martwy orgon ponownie w energię orgonu. W ten sposób problem "psujących się" akumulatorów orgonu pod wpływem martwego orgonu został rozwiązany za pomocą technicznego urządzenia. Bardziej spektakularnym dowodem na skuteczność działania generatorów orgonu było opracowanie przez Welz'a Generatora Martwego Orgonu. Generatory orgonu potwierdziły swoją skuteczność w zwalczaniu negatywnych skutków urządzeń wytwarzających martwy orgon podczas pracy, takich jak: detektory radiacji, lampy fluorescencyjne (świetlówki), ekrany telewizyjne, i inne urządzenia elektromagnetyczne. W takich sytuacjach akumulatory orgonu stają się nieskuteczne. W rzeczywistości, urządzenia te, gdy są wystawione na działanie martwego orgonu zostają nim "wypełnione" i w konsekwencji stają się źródłem tej energii.

Wkrótce, Karl Welz zauważył że generator orgonu może być znaczącą pomocą w wielu dziedzinach które opierają się na korzystaniu z energii orgonu, takich jak: praktyka ESP, magia, samodoskonalenie, a także programowanie przyszłości za pomocą energii astrologicznych. Szerokie badania potwierdziły, że orgon, który pulsuje z niską częstotliwością (stan Alfa, Theta, czy Delta) wprowadza mózg w zamierzony stan znacznie szybciej i efektywniej niż jakakolwiek inna stosowane do tej pory metoda ( stymulacja za pomocą dźwięku i światła, elektrostymulacja).

Generator orgonu jest dostępny w sprzedaży od wiosny 1993 roku. Dziesiątki tysięcy osób
na całym świecie, które zdecydowały się wpływać na swój los, są dumnymi posiadaczami tych niezwykłych urządzeń. W 1994 roku, Karl Welz wynalazł całkowicie nowy materiał generujący orgon (Orgonit), który jest nieporównanie bardziej efektywny niż tradycyjne rozwiązania opierające się na zestawianiu wielu warstw waty stalowej i waty szklanej lub celoteksu.
Ten nowy materiał pozwala tworzyć niezwykle silne urządzenia o bardzo małych rozmiarach!