BEC The Bio Energy Corporation
Światowy lider w Technologii Orgonu !!!

Teraz macie Państwo możliwość skorzystania z niej !!!

Ogólnoświatowa Strona poświęcona technologii Orgonu i Urządzeń Radionicznych
Wytwórca Generatora Orgonu: Znacznie więcej niż akumulator orgonu!

Ogromny Krok w Przyszłość

Stany ZjednoczoneAustriaWęgryWielka BrytaniaSzwajcaria HiszpaniaNiemcy
Francja
WłochyPortugaliaRosjaJaponiaRuminia

Autoryzowany Przedstawiciel na Polskę:
Dariusz Liszewski, 0603 227 686

e-mail: kontakt@bioenergia.org.pl


Niemcy

Hiszpania

Francja

Węgry

Włochy

Japonia

Portugalia

Rumunia

Rosja

Szwajcaria

Wielka Brytania

Linki

Radionika Wspierana Energią Życia - Pełne Mocy Urządzenia Które Mogą Ułatwić ...
Osiąganie Zamierzonych Efektów w Łatwiejszy Sposób i W Krótszym Czasie
Uzyskiwać Spektakularne Rezultaty O Których Wcześniej Mogliście Tylko Marzyć

... za pomocą jednego przełącznika!
Jest to możliwe dzięki zastosowaniu energii życia! Eksperyment potwierdzający tezę


Home

Wilhelm Reich i orgon

  Jak to działa Otrzymuj czego pragniesz

Technologia energii życia, jak można ją wykorzystać

Pozytywne i trwałe zmiany To jest łatwe i praktyczne  Fotografie Urządzeń  

Możecie Państwo Osiągnąć to Czego Pragniecie!

Zanim zaczniecie Państwo używać Welz Chi Generator jako pomoc na drodze do osiągania wymiernych i stałych pozytywnych zmian w Państwa życiu, powinniście Państwo dogłębnie przeanalizować swoje najskrytsze marzenia i zadać sobie kilka, absolutnie podstawowych pytań:

1. Czy inni ludzie Ci zazdroszczą? Czy raczej ty zazdrościsz innym?
2. Czy inni ludzie próbują być tacy jak Ty? Czy raczej ty chciałbyś żyć życiem innych ludzi?
3. Czy inni mają wpływ na ciebie? Czy próbują przeszkadzać ci w osiąganiu sukcesów, i stałej poprawie warunków życia? Czy jest raczej dokładnie na odwrót?

Oto lista pozytywnych doświadczeń, w których najprawdopodobniej chcieliby Państwo mieć swój udział:

  Rzeczy, które chcielibyście posiadać
  Pieniądze, które pragniecie zdobyć
  Stanowiska, które chcielibyście objąć
  Egzotyczne miejsca, które chcielibyście zobaczyć
  Zdolności, które chcielibyście posiadać
  Miłość, której chcielibyście doświadczać
  Mieć szczęście na wszystkich płaszczyznach życia
  Posiąść mentalny spokój, harmonię i równowagę

I wiele, wiele innych ...

Z pewnością są już Państwo świadomi tego że to Wasza Energia jest nośnikiem wszystkich Państwa decyzji, wykonuje nadane jej polecenia. Energia ta jest manifestacją życiowej siły, którą posiadacie. Mędrcy Dalekiego Wschodu nazwali tę energię Chi, i opracowali wiele metod samodoskonalenia, takich jak Tai Chi czy Chi Gong, pozwalających pracować z tą energią. Kultura europejska do określenia tej energii używa terminów: orgon, zwierzęcy magnetyzm, siła odyczna, kosmiczny eter, i wiele innych..

Aby zrozumieć jakie korzyści można czerpać korzystając z tej energii, wyobraźcie sobie Państwo następującą sytuację: Jeżeli przenieślibyśmy osobę urodzoną i wychowaną w dżungli, do obszaru współczesnej cywilizacji technicznej, to dla takiej osoby elektryczność będzie całkowicie nieskuteczna w działaniu, aż do momentu, kiedy uświadomi sobie że konkretny przełącznik włącza światło lub uruchamia magnetofon. Naturalnie dla takiej osoby skutki działania elektryczności będą ?czystą magią?. Dla jego współtowarzyszy, którzy nigdy nie nauczyli się obsługiwać przełączników, ?magia? ta zostanie niedostępna.

Jak wiadomo, moc jest zależna od ilości energii życiowej jaką posiada dana jednostka!

Oczywistym jest, iż posiadając więcej energii życiowej, posiada się więcej mocy i w efekcie uzyskuje się większą kontrolę nad otaczającą rzeczywistością. Moc ta daje możliwość projektowania rzeczywistości naznaczonej przytłaczającym w swojej sile sukcesem!

Teraz... wyobraźcie sobie Państwo że jesteście w stanie dokonać projekcji bardzo dużej ilości energii życiowej do każdego obszaru swojej aktywności życiowej, który chcielibyście zmienić na lepsze lub wzmocnić. Używając dodatkowego źródła energii życiowej w znaczący sposób redukuje się ilość potrzebnego czasu do zamanifestowania się oczekiwanych efektów, uzyskuje się również większą kontrolę nad poszczególnymi obszarami życia.

Z pewnością zastanawiacie się Państwo jak to wszystko jest możliwe
Odpowiedź znajdziecie myśląc o ludziach których znacie. Niektóre z nich emanują wprost energią gdziekolwiek by się nie znaleźli. Oczywistym jest że odnoszą oni sukcesy praktycznie na każdej płaszczyźnie swojej aktywności.

Inny przykład: Osoby które całe życie chodzą ?ze spuszczonym nosem? otrzymują wszystko co najgorsze od życia. To, co odróżnia te dwa ekstremalne przypadki, to zdolność do generowania życiowej energii. Zwykle energia ta wytwarzana jest podświadomie, energia życia i wynikająca z niej witalność stają się podstawowym warunkiem osiągania sukcesów.

Aż do chwili obecnej, wiedza na temat generowania i dystrybuowania energii życiowej trzymana była w sekrecie przed "zwykłymi" ludźmi.

Każdy pasterz chce mieć jak największe stado owiec.

Technologia generowania życiowej energii.
Do czego może być wykorzystana?

Już wiecie że użycie tej technologii otwiera drzwi do nowego, pełnego sukcesów
i wypełnionego szczęściem życia!!!

Oczywiście, na początku, potrzebny będzie trening i wynikająca z niego praktyka, jednakże w stosunkowo krótkim czasie, w przeciągu kilku tygodni, będziecie Państwo
w stanie zauważyć wyraźne zmiany na drodze do osiągnięcia pełnego sukcesu, o którym wcześniej nie śmielibyście nawet marzyć. Dodatkowo, będziecie w stanie doświadczyć wyraźnego wzrostu poziomu witalności i wewnętrznego wyciszenia, praktycznie od początku pracy z generatorem. Życie może być pasmem sukcesów i pozytywnych doświadczeń, jeżeli potrafi się wykorzystać możliwości jakie daje.

Teraz nadszedł czas na rozpoczęcie czegoś co może stać się najwspanialszą przygodą życia, wypełnionego sukcesami, dzięki użyciu technologii radioniki wzbogaconej generatorem orgonu!!!

Generatory Orgonu ?Welz Chi Generators? oferowane są jako samodzielne urządzenia (JU 99 CE, Performer 2400 i seria LPOG), lub w zestawieniu z modułem radionicznym (seria RAD i ATGS 3000).Samodzielne urządzenia mogą być stosowane jako ?maszyny do kontroli umysłu? lub jako źródło mocy w działaniach na odległość, w zestawieniu z elementami uzupełniającymi, takimi jak: filtry, Programy Radioniczne lub indywidualne ustawienia.

Przykładami indywidualnych ustawień są: samodoskonalenie, praca szamańska, magia ceremonialna, magia talizmanów, magia run.

Oprócz wielu innych zastosowań urządzenia te mogą być wykorzystywane
w szczególności do:

   Polepszania poziomu życia na wszystkich płaszczyznach
   Określania kierunków rozwoju - pełna mocy pomoc w dokonywaniu pozytywnych       zmian
  Stałej kontroli - pozwala panować nad obszarami życia odpowiedzialnymi za realizację       pożądanych efektów
  Osiągania Maksymalnej wydajności - w pracy, w nauce, sporcie.
  Łatwiejszego Osiągania Równowagi i zrelaksowania - pomaga uwolnić się od stresów
     i wzmaga relaksację!

Tak to prawda !!!
Korzystając z generatora orgonu i urządzeń radionicznych,
wykonujecie Państwo milowy krok na drodze do szczęśliwego życia, wypełnionego znaczeniem i efektywnością wszelkich świadomie podejmowanych działań zarówno na płaszczyźnie prywatnej, jak
w biznesie, sporcie, relacjach międzyludzkich czy seksie.!

Z tego względu Welz Chi Generator jest najważniejszym technicznym wynalazkiem dokonanym w przeciągu ostatnich czterdziestu lat, służącym do polepszenie jakości życia, kontroli umysłu, i oczywiście przepełnionej mocą pracy polepszającej życie tak operatora jak i innych osób, dla których zostało ono użyte!

Pozytywne Zmiany O Trwałym Efekcie!!!

Generator orgonu jest kluczowym elementem tej zadziwiającej technologii. Jest to źródło mocy w urządzeniu generującym sukces autorstwa HSCTI. Może on być używany w celu osiągania własnych zamierzeń dla najistotniejszych życiowych obszarów.

Teraz Przyszłość Państwa rzeczywiście znajduje się w Waszych rękach.
Realizacja osobistych celów jest bliższe niż kiedykolwiek w przeszłości! Jest to możliwe, ponieważ energia życia jest źródłem mocy, nośnikiem, wszystkich paranormalnych fenomenów, takich jak: telepatia, hipnoza, ESP, sztuki walki i działania magiczne.

W rzeczywistości, w świetle nowej technologii orgonu wydarzyło się coś niezwykłego -
to, co do tej pory było określane jako paranormalne, a nawet "cudowne", jawi się jako coś absolutne naturalnego. Wszystkie te zjawiska mogą teraz być w łatwy sposób wyjaśnione, gdyż są częścią technologii która wykorzystuje energię życia.

Używając proponowanych przez nas urządzeń pływanie życiową energią na ogólny sukces jest niezwykle łatwe! Jest to ten sam proces, który ma miejsce w sytuacji kiedy utalentowana osoba używa swojej wewnętrznej mocy psychicznej lub gdy generuje
i kieruje tę moc w stronę konkretnej osoby.

Oczywiście istnieje różnica: za pomocą Welz Chi Generator?a nawet nie wyćwiczona osoba może osiągać takie same rezultaty które do niedawna były domena wyłącznie wysoko urzeczywistnionych szamanów, magów czy osób "pracujących z umysłem".

W rzeczywistości, posiadając Welz Chi Generator, mamy do dyspozycji możliwość wpływania na dowolne osoby, nawet bez ich wiedzy o tym fakcie.
Dzieje się tak dlatego że:

1. Welz Chi Generator wytwarza energię życia w sposób ciągły
2.
Posiada on znacznie większą wydajność niż większość magów i szamanów jest
    w stanie kiedykolwiek wytworzyć, nawet jednocząc się w grupy.

Technologia ta jest niezwykle prosta w użyciu i wymaga znacznie mniej zaangażowania niż nauka prowadzenia samochodu!!!

Osiągnięcie zamierzonych efektów nie wymaga jakiegoś szczególnego treningu, kreatywnej wizualizacji, wewnętrznego dialogu, hipnozy, wykorzystywania technik autosugestii, ani uczestnictwa w seminariach pozytywnego myślenia.

Wszystko co należy wykonać na drodze do sukcesu, to naciśnięcie przełącznika, dobre chęci i otwarty umysł, pozwalający używać nowej technologii do wzbogacenia swojego życia na każdej płaszczyźnie!!!

Tak naprawdę, zakup Welz Chi Genarator?a jest bezwarunkowo najlepszą inwestycją jakiej można dokonać w przeciągu całego życia. Przekonało się o tym tysiące użytkowników na całym świecie!

Podręcznik który jest dostarczany wraz z urządzeniem zawiera szczegółową instrukcje opisujące użycia urządzenia zarówno w prostych sytuacjach jak i niezwykle złożonych.

Używając prostych dodatków uzupełniających generator (Alfabet Pragnień, Seks Pakiet, Pakiet Likwidujący Stres dla Sportowców i inne) można wpływać na energię życie w znacznie prostszy sposób, dla dowolnego rodzaju pragnienia. W efekcie Welz Chi Generator będzie wysyłał energię dla dowolnie wybranego celu w tak długo jak urządzenie pozostanie włączone.

Jest to generator mocy, maszyna do kontroli umysłu i urządzenie do kreowania przyszłości w jednym! Co, szczególne istotne ? działa na dowolna odległość!!!

Przykładowe Zastosowania:

   Samodoskonalenie:
   Energetyzowanie Siebie
   Relaksacja i Redukcja Stresu
   Budowanie Zaufania
   Pomoc Przy Rozwijaniu Dodatkowych Umiejętności (Języki Obce)
   Dodawanie Energii Do Podejmowanych Działań
   Pomoc W Kontrolowaniu Wagi Ciała
   Energetyzowanie wody pitnej, soków,jedzenia

   Energetyzowanie roślin,roślin domowych,ogrodów, upraw
   Energetyzowanie kosmetyków,

   Wpływanie na innych z ich, lub bez ich wiedzy
   Energetyzowanie innych osób
   Ładowanie talizmanów
   Energetyzowanie działań na odległość (magia)

Home
Jak To Działa (Energia Życia i Oddziaływanie na Odległość)

Katalog

NiemcyHiszpania Francja Włochy Japonia Rosja Szwajcaria U KPortugaliaWęgryRumunia